Paieška

Šrifto dydis


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
Knygos PDF Spausdinti El. paštas

Išvertėme ir išleidome šias knygas:

  • Nauja optimalios mitybos biblija, autorius  Patrik Halford

Be galo įdomi knyga apie tai, kaip veikia žmogaus organizmas, kuris iš tikrųjų yra didelė biocheminė gamykla. Kokios cheminės medžiagos reikalingos optimaliam organizmo funkcionavimui ir kodėl; kaip reikia maitintis, kad sveikatos būklė būtų tikrai gera, o atsparumas ligoms – maksimalus. Kiek ir kokių vitaminų mums trūksta ir kodėl (yra labia naudingas klausimynas, kuris nurodo vitaminų trūkumo sukeltus simptomus). Kokie mineralai būtini, kad cheminės reakcijos ląstelėse  vyktų sklandžiai. Kaip turėti sveiką odą. Kaip išvengti premenstruacinio sindromo. Kaip išgyventi stresą sukeliančią situaciją ir nesusirgti. Kaip pagerinti atmintį ir smegenų veiklą. Kaip sėkmingai kovoti su depresija be vaistų.
Knygoje rasite išsamius atsakymus į šiuos ir kitus, su sveikata susijusius klausimus.


 

  • Vidaus ligų diferencinė diagnozė, sudarytojas Ferlinz ir dar 20… bendraautorių – garsių Vokietijos Klinikų profesorių

Tai knyga, kuri reikalinga kiekvienuose namuose, ir visai nebūtinai gydytojų namuose. Šioje knygoje visiems suprantamai ir aiškiai kalbama apie sveikatos nusiskundimus, kaip, pvz.,  karščiavimas, skausmas, kosulys, dusulys, viduriavimas, galvos svaigimas ir daug kitų. Nurodytos šių nusiskundimų medicininės priežastys, aprašyti diagnostiniai metodai, kurie padeda atskirti vieną ligą nuo kitos ir kuo optimaliau, neklaidžiojant nereikalingų tyrimų gausybėje, surasti sveikatos pablogėjimą sukeliančią priežastį –susirgimo diagnozę. Diferencinė diagnozė – tai mąstymo ir veikimo būdas, įgalinantis atskirti arba  išdiferencijuoti pagrindinį susirgimą nuo kitų panašių ligų, remiantis įvairiais tyrimų metodais.
Diferencinė diagnozė – labai sudėtingas medicinos mokslas, nes jis moko suprasti, kaip vienas kuris nusiskundimas ar požymis pasirodo skirtingose klinikinėse situacijose ir kaip, apklausiant pacientą ir reikalingų tyrimų pagalba, galima surasti tikrą ir vienintelę sveikatos pablogėjimą (nusiskundimą) sukėlusią priežastį – ligos ar būklės diagnozę. Tačiau šioje knygoje diferencinės diagnozės žingsniai aprašyti taip aiškiai ir išsamiai, kad tekstas yra lengvai suprantamas ir neturintiems medicininio išsilavinimo žmonėms. Todėl kad savo  sveikatos pablogėjimą  jaučiame kiekvienas ir galime jį tiksliai įvardinti: kad ten ir ten skauda, ar kad širdis ne taip plaka, ar kad užeina silpnumas ir tt.


 

  • Šiuolaikinė kontracepcija, autorius  John Gillebaud

Šios puikios knygos anglakalbiame pasaulyje išėjo 7 leidimai. Tai knyga, skirta ne tik ginekologams ir akušerėms, bet ir kiekvienai porai, kuir nori mylėti, bet nenori turėti neplanuotų nėštumų ir su tuo susijusių moralinių graužačių.
Tikras šeimos planavimas, autoriaus nuomone, yra turėti sekso kiek nori ir kada ir su kuo nori, būnant tikrai, kad nepastosi, jeigu šito nenori. Šiuolaikiniai grįžtamos kontracepcijos metodai yra patikimi, saugūs ir patogūs naudoti, ir labai įvairūs.
Aprašyti visi galimi pašaliniai poveikiai, nurodytos sąlygos, dėl kurių kuris nors metodas netinka, ir kuo tai galima pakeisti.
Knygos tekstas tikslus, rašoma aiškiai, suprantamai. Anglakalbiams daug nuorodų į tarptautinius interneto puslapius, kurių informacija galima pasitikėti.